Eiti į krepšelį

Peržvelgti atmintinę
Pagalba telefonu:
+370 606 01187, +370 673 44189

Vilpe® SK Tuote Oy

SK Toute Oy Suomijos gamintojo gaminiai yra geriau žinomi pasaulyje kaip Vilpe® prekinis ženklas, kuriuo ženklinama ir visa šio gamintojo vėdinimo įranga: ventiliatoriai, kaminėliai, cokoliniai vėdinimo deflektoriai, stoginiai praėjimo elementai, tvirtinimo ir sandarinimo medžiagos.

"SK Tuote Oy" buvo įkurta 1975 m. Anuomet visa įmonės veikla buvo susijusi su tvirtinimo ir sandarinimo medžiagų išradimu. Per keturis dešimtmečius bendrovės veikla buvo pagrįsta naujovišku, į vartotoją orientuoto produkto kūrimu. Tai sukūrė įvairius aukščiausios kokybės vėdinimo, sandarinimo ir tvirtinimo produktus įvairiems pastatų ir stogų tipams, įskaitant daugiau kaip 30 patentuotų sprendimų.

Žemiau pateikiama įmonės veikla pagal chronologiją.

1970-tieji metai.  SK Tuote pradėjo plastiko naudojimą statyboje, tuomet tai buvo retenybė. SK Tuote buvo pirmoji bendrovė, kuri pradėjo gaminti plastikines izoliacines plokščių tvirtinimo detales Šiaurės šalyse. Iš pradžių gamyba buvo pagrįsta subrangos sutartimis, o bendrovėje dirbo mažiau nei dešimt žmonių. 

1980-tieji metai. "SK Tuote" pradėjo gaminti vienkiemių namų tvirtinimo detales, o tais pačiais metais bendrovė taip pat pradėjo eksportuoti. Įmonės veikla labai pasikeitė 1983 m., kai ji įkūrė plasto liejimo cechą, gaminanti savo produkciją.  VILPE ® prekės ženklas buvo sukurtas 1988 m. VILPE ® yra Suomijos žodžių santrumpa "Vanduo" (Viemäri), vėdinimas (Ilmanvaihto), gaubtas (Liesituuletin) ir išmetimo vamzdis (Poistoputki) Element ir elemenantas (Element). Tai žymi sistemingą naujų gaminių gamybą.

1990-tieji metai. SK Tuote pradėjo gaminti stogo ventiliatorius, ir tai buvo pirmoji Europos bendrovė, pasiūliusi visiškai plastikinį stogo ventiliatorių. Nepaisant tais metais buvusio ekonominio sąstingio ir statybos sektoriaus sumažėjimo  "SK Tuote" įgavo naują augimo pagreitį. 1990-ųjų pabaigoje SK Tuote turėjo apie 40 darbuotojų. 

2000-tieji metai XX a. "SK Tuote" atvirai sukūrė visus naujus statybos poreikių sprendimus, įmonė plėtė eksportą į europos šalis.

2010-tieji metai. SK Tuote stovi ant tvirto naujoviško produkto kūrimo pagrindo, vidaus gamybos, aukštos kokybės, profesionalių darbuotojų ir tvirtų partnerysčių. Dabartinės statybos tendencijos ir internacionalizacijos perspektyvos kelia tiek iššūkius, tiek galimybių; 2013 metais, pavyzdžiui, SK Tuote buvo pirmoji kompanija Europoje pradėjusi energiją taupančių VILPE ® ECO stogo ventiliatorius gamybą plastikiniame korpuse. SK Tuote yra aiškus Suomijos ventiliavijods kaminėlių ir mažų stogo ventiliatorių rinkų lyderis. Bendrovė turi Rusijos, Lenkijos ir Ukrainos padalinių asociacijas, taip pat prekybos atstovus Švedijoje ir Nyderlanduose. Darbuotojų skaičius - apie 90.

Ateitis? SK Tuote yra moderni, besivystanti Suomijos statybos pramonės bendrovė. Kokia yra jos sėkmės paslaptis? Bendrovė visuomet pasiruošusi spręsti problemas, su kuriomis susiduria statybos pramonė, šiandien lygiai taip pat kaip ir 1975 m.

SK Tuote arba dar kitaip Vilpe® tęsia ir dar labiau stiprina keturių dešimtmečių sėkmės istoriją, remdamasi patirtimi ir išlaikydami atvirą protą.

Jūsų klausimas

Užpildykite arba skambinkite telefonu 8 606 01187

Naujienlaiškio prenumerata

Sužinokite naujienas pirmas, gaukite specialius pasiūlymus registruotiems vartotojams.