Eiti į krepšelį

Peržvelgti atmintinę
Pagalba telefonu:
+370 606 01187, +370 673 44189

Pristatymo būdai

Siekdami patogiai ir pigiai pristatyti prekes, siūlome Jums tris skirtingus pristatymo būdus:

I BŪDAS

Jeigu esate iš Vilniaus m. ar jo apylinkių galite pasirinkti prekių atsiėmimą iš VEDINU.LT sandėlio, esančio Naugarduko g. 97, LT- 03160 Vilnius, Lietuva, Tel. 8 682 22229. VEDINU.LT įsipareigoja paruošti prekes per 1 – 2 darbo dienas nuo patvirtinimo apie užsakymo vykdymą išsiuntimo Klientui dienos. Kad prekės yra paruoštos ir jas galite atsiimti, mes Jus papildomai informuosime telefonu arba elektroniniu paštu. 

Atsiskaitymo būdai pasirinkus šį pristatymo būdą: 

a) mokėjimas per internetinę bankininkystę;

b) mokėjimas pavedimu banke;

c) mokėjimas mobiliąja pinigine;

d) mokėjimas grynais;

e) atsiskaitymas mokėjimo kortelių pagalba;

f) pirkimas išsimokėtinai su „General Financing“;

II BŪDAS

Klientui pasirinkus prekės pristatymą į jo nurodytą vietą Lietuvoje per kurjerį, VEDINU.LT įsipareigoja pristatyti prekes per 1 – 2 darbo dienas nuo patvirtinimo apie užsakymo vykdymą išsiuntimo Klientui dienos. Šis pristatymo būdas – NEMOKAMAS*

*siuntoms virš 350 EUR (mažesnėms siuntoms, kaina apskaičiuojama atsižvelgiant į krovinio svorį bei tūrį, bet nemažiau 3.0 EUR / Į Neringą siuntos pristatymas papildomai - 40 EUR).

Atsiskaitymo būdai pasirinkus šį pristatymo būdą: 

a) mokėjimas per internetinę bankininkystę;

b) mokėjimas pavedimu banke;

c) mokėjimas mobiliąja pinigine;

d) mokėjimas grynais;

e) atsiskaitymas mokėjimo kortelių pagalba;

f) pirkimas išsimokėtinai su „General Financing“;

III BŪDAS

Klientui užsisakius prekių pristatymą pas VEDINU.LT prekybos partnerį, VEDINU.LT įsipareigoja pristatyti prekes per 5 darbo dienas prekybos partnerio užsakymo pateikimo dienos. Kad prekės yra atsiėmimo vietoje ir jas galite atsiimti, prekybos partneris informuos Jus telefonu arba elektroniniu paštu. Šis pristatymo būdas dažniausiai- NEMOKAMAS!

Atsiskaitymo būdai pasirinkus šį pristatymo būdą priklauso nuo prekybos partnerio: 

a) grynais/kortele; 

b) mokėjimas pavedimu banke;

Visais auksčiau išdėstytais pasirinktais pristatymo būdais prekės, kurioms reikia patikslinti pristatymo terminą, pristatomos per 14-60 kalendorinių dienų nuo patvirtinimo apie užsakymo vykdymą išsiuntimo Klientui dienos. VEDINU.LT parduotuvėje siūlomų prekių kortelėje yra nurodyta, kad reikia patikslinti prekės pristatymo terminą.

Tokie terminai netaikomas tais atvejais, kai VEDINU.LT sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Klientas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, VEDINU.LT įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Jūsų klausimas

Užpildykite arba skambinkite telefonu 8 606 01187

Naujienlaiškio prenumerata

Sužinokite naujienas pirmas, gaukite specialius pasiūlymus registruotiems vartotojams.