Eiti į krepšelį

Peržvelgti atmintinę
Pagalba telefonu:
+370 606 01187, +370 673 44189

RENSON

„Sveikų erdvių kūrimas“ yra Rensono pagrindas ir misija. Ši dinamiška, sparčiai besivystanti šeimos įmonė, būdama vėdinimo, apsaugos nuo saulės ir „lauko gyvenimo“, kurių natūralūs elementai, tokie kaip šviesa ir oras, protingai naudojant, yra sveikos gyvensenos ir darbo aplinkos pagrindas.
„Renson“ žvilgsnis į ateitį yra didelis, įmonė daug investuoja į naujoves, komunikaciją ir internacionalizaciją, tuo pat metu nuolat sutelkdama dėmesį į sveiką ir patogią vidaus aplinką bei malonią lauko aplinką namams, butams, biurams ir sveikatos priežiūros įstaigoms. Daugiausia dėmesio skiriama tvarioms bendrosioms koncepcijoms, kurios nustato aukštą energijos vartojimo efektyvumą, akustiką ir projektavimo standartus.
„Renson“ kompanija vis labiau skleidžia savo žinomumą tarptautiniu mastu, o tai įrodo stiprus tarptautinis tinklas, kuris dabar išsiplėtes į JAV, Viduriniuosius Rytus, Aziją ir net Australiją. Šiuo atžvilgiu „Renson“ stiprina savo ambicijas plėstis iš Belgijos į pasaulinį vėdinimo, apsaugos nuo saulės ir lauko produktų tiekėją.

 

Jūsų klausimas

Užpildykite arba skambinkite telefonu 8 606 01187

Naujienlaiškio prenumerata

Sužinokite naujienas pirmas, gaukite specialius pasiūlymus registruotiems vartotojams.